фото з Twitter/Все Плохо

На російській базі у Сирії – масовий спалах гепатиту, недужих солдатів вивозять у Моздок

  Російська транспортна авіація доправляє з Сирії солдатів, які масово захворіли на вірусний гепатит.

  Таку інформацію оприлюднило сьогодні, 10 листопада, Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

  У відомстві зазначили: "Відмічається масове зараження військовослужбовців ЗС РФ у Сирії вірусним гепатитом. Інфіковані військовослужбовці в екстреному порядку доправляються повітряним шляхом до аеродрому Моздок з подальшим транспортуванням до шпиталів у Ростові-на-Дону та Владикавказі".

  Тим часом, російська транспортна авіація та кораблі везуть до Сирії нових бойовиків та техніку. Розвідка виявила неодноразові перельоти військово-транспортних літаків Ан-124 та Іл-76 до авіабази Хмеймім. Також зафіксовано прохід великого десантного корабля "Королёв" Балтійського флоту через протоку Босфор у напрямку Середземного моря. За технічними характеристиками це судно може перевозити 150 солдатів та від 10 до 13 бойових машин.

  Кремль на цьому не зупиняється: уже заплановані переходи у напрямку Середземного моря великих десантних кораблів "Александр Отраковский" Північного флоту (10-11 листопада), "Саратов" Чорноморського флоту (12-13 листопада), "Цезарь Куников" Чорноморського флоту (15-16 листопада), суховантажного судна "Двиница-50" допоміжного флоту ВМФ РФ (11-12 листопада), великого морського вантажно-пасажирського транспорту "Яуза" Північного флоту (13-14 листопада).

  У період 7-9 листопада літаки ЗС РФ здійснили 137 вильотів і завдали ракетно-бомбових ударів по 448 об’єктах у провінціях Алеппо, Дамаск, Ідліб, Латакія, Ракка, Хама та Хомс. Напередодні ж стало відомо, що тільки у місті Дума внаслідок російського авіаудару загинули ще 23 людини.

  Попередній матеріал
  Індія вимагає у Великої Британії повернути алмаз "Кохінур"
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі визначаться з новою назвою для головного проспекту
  Теги:
  Loading...