France 24

"Ми були тут з самого початку": журналісти France 24 зняли на приховану камеру російських військових

  "Тут, грубо кажучи, а-ля Чечня. Все купується і продається".

  Телеканал France 24 оприлюднив інтерв'ю з російським військовим інструктором, яке французькі журналісти зняли на приховану камеру в сирійській провінції Латакія за 300 км на північ від Дамаску.

   "Дівчата, давайте тільки без фотографій… Ми тут від початку і до кінця, а скільки це все триватиме, ми точно не скажемо, самі точно не знаємо. Ну, принаймні, скоро все закінчиться, - говорить російський військовий, обличчя якого не видно на відео, - Знаєте, у них (сирійців) є і танки, і техніка - все, що потрібно. Але у них просто менталітет такий. Тут, грубо кажучи, а-ля Чечня. Все Купується і продається.

  інший інструктор повідомив, що у сирійські кампанії беруть участь генерали, які воювали в Осетії: "Генерали, які там керували, сюди і вирушили, вони тут і займаються бойовими діями".

  У сюжеті зазначається, що єдине, що дозволили знімати журналістам – це як злітають російські військові літаки. У Латакії, за офіційними даними, знаходиться близько двох тисяч російських військових. Але вплив Росії у цьому регіоні, населення якого підтримує Башара Асада, настільки великий, що на місцевому ринку можна навіть купити спідню білизну із тризубом та триколором.

  Попередній матеріал
  Посадовців однієї із бригад Нацгвардії зловили на мільйонних розкраданнях
  Наступний матеріал
  Під час звільнення полонених "Ісламської держави" в Іраку загинув американський військовий
  Теги:
  Loading...