radiosvoboda.org

Меркель відкидає можливість співпраці з Асадом у боротьбі проти "Ісламської держави"

  Зі слів канцлера, Асад скидає "як і раніше бочкові бомби на свій власний народ".

  Канцлера Німеччини Ангела Меркель відкикає можливість співпраці з урядовими сирійськими військами у боротьбі проти "Ісламської держави". "Міжнародний альянс проти ІД не включає (сирійського президента Башара) Асада та його війська", - заявила Меркель газетам Badische Neueste Nachrichten та Augsburger Allgemeine, передає Deutsche Welle. Зі слів канцлера, Асад скидає "як і раніше бочкові бомби на свій власний народ".

  "У нього як очільника держави немає майбутнього", - наголосила Меркель. Разом з тим, вона зазначила, що для політичного вирішення конфлікту всі групи в Сирії повинні говорити одна з одною.

  Стосовно участі Німеччини в боротьбі проти "Ісламської держави" канцлера заявила, що Берлін не міг передбачити, наскільки брутальними та нелюдськими ставатимуть терористи. Меркель додала, що ІД є прямою загрозою для всієї Європи.

   Нагадаємо, 4 грудня німецький парламент підтримав рішення уряду щодо участі у військовій операції проти "Ісламської держави" на Близькому Сході. За відповідне рішення проголосувала більшість депутатів Бундестагу.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура Швейцарії відкрила кримінальну справу проти двох сирійців
  Наступний матеріал
  Діджей Давід Гета створить офіційну пісню Євро-2016 разом із вболівальниками
  Теги:
  Loading...