5 канал

Магда: Україні доведеться налагодити імпорт законів з країн Європи, аби прискорити процес євроінтеграції

Чим ближче Україна буде просуватися до Європейського Союзу, тим складніші рішення буде ухвалювати.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" сказав політичний експерт Євген Магда.

"Безвізовий режим - це нематеріальний актив, він не потребує від Європейського Союзу якихось величезних витрат, але він дозволяє достатньо чітко на рівні мільйонів громадян України і мільйонів громадян країн Європейського Союзу продемонструвати, що у нас є спільне майбутнє. Це, можливо, не такий великий крок на загальному процесі євроінтеграції, але багатьом українцям навіть усвідомлення того, що візовий бар'єр зникає буде такою подією, що надихає, що підштовхує вперед", - зазначив він.

За словами Магди, чим ближче Україна буде просуватися до Європейського Союзу, тим складніші рішення буде ухвалювати.

"На жаль, частина наших політиків не зовсім добре вивчили уроки євроінтеграції інших країн, ну скажімо європейських неофітів. Чим ближче Україна буде просуватися до Європейського Союзу, тим складніші рішення буде ухвалювати. Той самий Єврокомісар Ган говорить про те, що Вам доведеться ухвалювати достатньо складні рішення, вам доведеться фактично приводити законодавство українське у відповідність до європейського - це достатньо тривалий процес. І я думаю, що Україні доведеться налагодити ледь не імпорт законів, в усякому разі з країн Центральної Європи, які цей шлях вже пройшли, тому що це може суттєво прискорити процес європейської інтеграції", - додав експерт.

Нагадаємо, Угоду про Асоціацію з Україною ратифікували усі держави Євросоюзу. Сьогодні, 20 листопада, Бельгія, останньою з-поміж країн ЄС, ратифікувала цю угоду.

Попередній матеріал
ЄС має продовжити санкції проти Росії – Балтійська асамблея
Наступний матеріал
ГПУ звинувачує суди у саботажі через рішення по Ставицькому і Лукаш
Теги:
Loading...