5.ua

Криза в Сирії вигідна Росії, вона відволікає увагу світу від конфлікту в Україні – експерт

Криза на Близькому Сході вигідна і підтримувана Російською Федерацією, оскільки відволікає увагу світової спільноти від подій, що відбуваються в Україні.

Про таке в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив директор інституту сходознавства ім. А. Кримського НАНУ Олександр Богомолов.

З його слів, не викликає подиву, що російська влада в той чи інший спосіб готова підтримувати авторитарні режими, а будь-яку революцію вважає "поганим прикладом" для своїх власних громадян. Утім, наголосив експерт, тривалий час було незрозумілим, чому РФ підтримує режим, який призвів до багатотисячних смертей.

"Це виглядало дивним, але наразі це стає зрозумілим. В принципі ця криза є вигідною для Росії, бо вона відволікає увагу світову від того, що відбувається навколо Росії, зокрема, у нас. За останніми цифрами, масштаб конфлікту – понад 230 тисяч загиблих. І конфлікт, у якому ми маємо 7 тисяч загиблих. Куди дивитиметься світ? Куди дивитиметься і що вважатиме за пріоритет світова спільнота?", - пояснив Богомолов. 

Нагадаємо, нещодавно сирійське ТБ випадково показало, як російські війська воюють за режим Асада. Крім того, з'явилося повідомлення, що днями через Босфор пройшли два російський військових кораблі із бронетехнікою на борту.

Попередній матеріал
Росія уже готова надати Україні знижку на газ
Наступний матеріал
Представники Ахметова прокоментували припинення відшкодування ПДВ його заводам
Loading...