Twitter / Hassan Ridha

Кремль знову атакує туркменів, у зоні боїв помічені нові російські танки Т-90 (фото)

Сьогодні ЗС РФ авіація продовжує бомбардувати населені пункти сирійських туркменів біля кордону, а у зоні боїв помічені нові російські танки Т-90.

У соцмережах з’явились цілі серії фото та інформаційних повідомлень з місця боїв у сирійській провінції Алеппо, прикордонну частину якої біля межі з Туреччиною утримують туркменські повстанці. Їхні збройні формування (Сирійські туркменські бригади) ведуть війну одночасно проти режиму Асада та бойовиків "Ісламської держави", і координують свої дії із опозиційною "Вільною сирійською армією".

Сьогодні російські літаки продовжили бомбардування туркменських населених пунктів, які тривають впродовж останніх днів і зрештою призвели до збиття російського бомбардувальника, який після авіа удару вторгся у повітряний простір Туреччини.

Сьогодні ж з регіону надійшли нові фото наслідків авіаударів, а також нових озброєнь, які з’явились у військ Асада. Йдеться передусім про сучасні танки ЗС РФ Т-90 із новітніми системами захисту (комплекс електро-оптичного активного захисту від високоточної зброї "Штора") та у російському темно-зеленому забарвленні (а не у сирійському пустельному), сфотографовані у зоні боїв у провінції Алеппо. З кого складаються екіпажі машин – з прихильників Асада чи російських інтервентів – наразі невідомо. Раніше ці машини були помічені лише на позиціях біля російської авіабази Хмеймім і участі у боях не брали.

З турецького боку кордону у соцмережах з’явились фото ешелонів із бронетехнікою, які начебто перекидаються до межі із Сирією. Офіційного підтвердження такої інформації наразі немає.

Попередній матеріал
Нідерланди підтримують продовження санкцій проти Росії - Порошенко
Наступний матеріал
СБУ заблокувала імпорт неякісних продуктів з Російської Федерації
Теги:
Loading...