фото gur.mil.gov.ua

Кремль не може провести ротацію інтервентів у Сирії через протидію Туреччини – ГУР

  Влада Туреччини ускладнила російським військовим кораблям прохід протоки Босфор між Середземним і Чорним морями.

  Як повідомляє Головне управління розвідки українського Міноборони, у зв’язку з цим на сьогодні існують проблеми з поверненням військовослужбовців ЗС РФ, які беруть участь у бойових діях на території Сирії, до місць постійної дислокації.

  Однак РФ продовжує нарощувати ударне авіаційне угруповання проти Сирії на своїй території. Командування ЗС РФ здійснило посилення авіаційного угруповання Дальньої авіації ПКС РФ на аеродромах Енгельс (Саратовська обл.) та Моздок (Північна Осетія). Найближчим часом ці машини можуть бути задіяні до нанесення ракетно-бомбових ударів по цілях на території Сирії.

  Заходи із забезпечення угруповання ЗС РФ на території Сирії включали переліт військово-транспортного літака Ан-124 до авіабази Хмеймім.

  Загалом же у період 1-3 грудня основні зусилля збройних формувань режиму Асада спрямовувались на продовження наступальних дій у північно-східних районах провінції Латакія, розширення підконтрольних територій довкола авіабази Квейріс (провінція Алеппо) та встановленні контролю над м.Пальміра (провінція Хомс).

  2 грудня бойовики терористичного угруповання "Даїш" (акронім назви "Ісламська держава в Іраку та Леванті" арабською мовою) витіснили загони сирійської опозиції з населених пунктів Кафра та Джарез (провінція Алеппо). За даними сирійських опозиційних сил, успіхам наступальних дій бойовиків у провінції Алеппо сприяли ракетно-бомбові удари літаків ПКС РФ.

  Попередній матеріал
  В Еквадорі спалахнули масові антиурядові протести
  Наступний матеріал
  Порошенко: У 2015 році в армію поставлено 34 тис. зразків озброєння
  Теги:
  Loading...