5 канал

Фараджаллах: Армія Асада втомилася, вона потребує підтримки Росії

Візит Башара Асада до Москви свідчить про те, що Путін вкотре нехтує міжнародним правом.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив головний редактор сайту "Україна по-арабськи" Мохаммад Фараджаллах.

"Коли за 5 років (Башар Асад - 5.ua) отримав особисте запрошення, як заявив представник Кремля, саме від Володимира Путіна і про це, звичайно ЗМІ дізналися, коли він повернувся, постфактум, ... це сигнал, що Путін в черговий раз хоче поставити перед фактом, що він бачить себе над міжнародним правом, бачить, що Росія сьогодні диктує умови", - зауважив він.

За його словами, Путін у такий спосіб хотів надати кредит довіри для свого союзника.

"І третій момент: мені здається, що він (Путін - 5.ua) хотів заспокоїти свого партнера, свого союзника, що це кредит довіри - він підтримує його не тільки там, в Сирії, авіаударами, можливо навіть сухопутними операціями, а саме приймає його в самому серці Москви і це весь світ бачить... Асад сьогодні потребує довіри його армії. Армія насправді втомилася, є проблеми, є втрати. І коли їхній президент в серйозній державі - для них це дуже важливо", - сказав Фараджаллах.

Він також додав: "Росія сьогодні хоче довести, що не можна вирішувати глобальні питання чи регіональні без врахування думки РФ".

Нагадаємо, сирійський президент Башар Асад у Москві провів незаплановані переговори з Путіним.

Попередній матеріал
У Швеції збільшилася кількість жертв від нападу чоловіка з мечем
Наступний матеріал
У "Радикальній партії" спростували чутки про смерть Мосійчука
Теги:
Loading...