5.ua

Експерт про "СиріяНашаЗемля": це дуже схоже на деструктивні секти і релігійні культи

Експерт з інформаційних війн і конкурентної розвідки Дмитро Золотухін методи розповсюдження інформації на російському телебаченні, зокрема щодо Сирії, вважає подібними до формату релігійних культів і деструктивних сект.

Таку думку він висловив в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" в п'ятницю, 2 жовтня. Зокрема, такий коментар експерта пролунав стосовно нещодавньої заяви директора російського Центру вивчення країн Близького сходу і Центральної Азії Семена Багдасарова. Зазначимо, що російський "сходознавець" заявив, зокрема, про те, що Сирія – російська земля.

Український експерт Дмитро Золотухін назвав такі способи подачі інформації подібними до релігійних культів. За його словами, у таких випадках людина втрачає критичне ставлення до сприйняття інформації: "Коли ми з іншими експертами розмовляли на тему споживання такого роду інформації, навіть такої абсолютно безглуздої, то ми дійшли висновку, що саме от такий підхід розповсюдження інформації і її споживання дуже схожий на деструктивні секти і релігійні культи. Тобто є певна межа, за якою людина вже споживає відомості – просто сприймає їх на віру і не ставить їх під сумнів".

Він також зауважив, що єдиним методом "вирвати людину з пут деструктивних культів" є обмеження потрапляння до неї інформації. 

Нагадаємо, нещодавно у Варшаві 35 країн домовилися боротися з російською пропагандою

Попередній матеріал
Штайнмаєр застеріг Росію від самостійних дій у Сирії
Наступний матеріал
У Києві презентували проект Плану сталого енергетичного розвитку на 15 років
Loading...