5.ua

Через втручання РФ у Сирію всі попередні зусилля сторін уже не допомагають – посол Туреччини

Російська військова кампанія у Сирії ускладнила ситуацію в країні і знівелювала зусилля багатьох сторін із вирішення цієї кризи.

Про це посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезель заявив в інтерв'ю "5 каналу".

"Ситуація вкрай складна та чутлива. Міжнародна спільнота проводить зустріч за зустріччю, шукає можливості виходу з кризи. І неочікувано ми маємо ще одного гравця, що приходить та починає бомбардування! Це ускладнює речі. Навіть якщо намір хороший. І виходить так, що усі попередні зусилля багатьох сторін вже не допомагають", - наголосив він.

Тезель також розповів, що Туреччина і Росія на найвищому рівні обговорювали ситуацію, що склалася. "Все це відбувається прямо за нашим кордоном. І прихід нової сили, що веде діяльність у декількох кілометрах від нас – це найменша необхідність у цей момент, яка все ускладнює. Тому ми продовжимо вести переговори з російською владою і продовжимо говорити про те, що розвиток подій відбувається неправильно", - додав він.

Інтерв’ю із послом Туреччини дивіться сьогодні, 17 жовтня, о 20:10 на "5 каналі" у програмі "Геополітика". Також інтерв’ю можна буде побачити на нашому сайті НАЖИВО. 

Попередній матеріал
Айварас Абромавичус: За $150 в Україні працюватимуть тільки або некваліфіковані, або корупціонери
Наступний матеріал
На екстреному засіданні Радбезу ООН Ізраїль і Палестина звинуватили одне одного в ескалації насильства
Теги:
Loading...