Twitter / Julian Röpcke

10 днів наступу військ Асада і Путіна на Алеппо уже коштували життя 500 сирійцям – правозахисники

  10-денний наступ військ Асада за підтримки російської авіації в провінції Алеппо призвів до загибелі півтисячі людей, кожен п’ятий з яких – цивільний

  Базована у Лондоні Сирійська місія спостереження за дотриманням прав людини повідомила в середу, що щонайменше 500 осіб було вбито внаслідок нинішнього наступу військ Асада, передає AlJazeera. І це при тому, що наступальна операція урядових військ у напрямку напів-оточеного міста Алеппо та турецького кордону у супроводі масованих ударів російської авіації розпочалась лише 1 лютого.

  За даними правозахисників, серед щонайменше 500 осіб, убитих на даний момент, уже ідентифіковано 89 мирних мешканців. Серед убитих цивільних – 23 дитини, а решта – 143 солдати режиму Асада та 274 повстанців та "іноземних бійців". З приводу останнього варто зазначити, що іноземні "радники" та "добровольці" воюють на боці усіх сторін конфлікту.

  Черес масований наступ військ режиму, десятки тисяч сирійців покинули свої будинки в передмістях Алеппо і скупчились на кордоні з Туреччиною. Сирійський уряд утримує позиції на захід від міста Алеппо, в той час як повстанці зосереджені східніше, однак ситуація багато в чому змінилася в сільській місцевості.

  ООН попередила у вівторок, що до 300 тис. мешканців Алеппо, можуть бути відрізані від можливості отримання гуманітарної допомоги. Тим часом, вітчизняне посольство у Сирії повідомляє, що в напівобложеному місті залишилось щонайменше 11 громадян України. Із ними зараз намагаються встановити зв’язок.

  Нагадаємо, станом на 6 лютого правозахисники інформували про загибель щонайменше 120 бійців з обох боків внаслідок наступу військ Асада на Алеппо.

  Попередній матеріал
  У Росії почали продавати їжу в кредит
  Наступний матеріал
  Лисенко: Жодних ознак зменшення напруження на Донбасі немає
  Теги:
  Loading...

  "Життя сильніше смерті": Молодята влаштували весільну фотосесію на тлі зруйнованого міста Хомс у Сирії

  Експерт: Не виключені російсько-турецькі зіткнення на сирійському кордоні

  Ердоган до Путіна: Ви - окупанти у Сирії

  Урядові війська Сирії за підтримки російської авіації просунулися у напрямку міста поблизу кордону з Туреччиною