ЛЕП_Херсон 5.ua

Вночі Україна поновила поставки електроенергії до окупованого Криму

Україна поновила поставки електричної енергії до окупованого Криму. Хоча вчора, щойно лінії підключили, самопроголошена кримська влада запевняла, мовляв, не братиме цю електроенергію і обійдеться без всього українського.

Зрештою, одразу після опівночі лінія "Каховська-Титан" запрацювала. Деталі "5 каналу" розповіли в "Укренерго".

"Вчора о 21:00 лінія "Каховська-Титан" була готова до включення, однак у зв'язку з неполадками на підстанції Титан, які усувалися до опівночі, включення було затримано до 00:08. Навантаження на 8:00 склало 120 МВт. Відповідно з можливостями підстанції "Каховська" і схемою підстанції встановлено обмеження у 200 МВт для передачі цією лінією. Весь цей період лінія працює в стаціонарному режимі", - повідомив начальник управління з інформаційної політики ДП НЕК "Укренерго" Зиновій Буцьо.

Як повідомляв 5.ua, у ніч на 20 листопада в Херсонській області в результаті підривів електричних опор були виведені з ладу дві з чотирьох магістральних ліній електропередач, за якими здійснюється енергопостачання території Криму, а також частини Херсонської та Миколаївської областей. Пізніше були пошкоджені опори ще двох ліній електропередач. 24 листопада учасники блокади Криму заявили, що готові допустити ремонтні бригади до ремонту пошкоджених ліній електропередач лише за умови обрізання проводів у напрямку півострова - після досягнутих домовленостей розпочалися відновлювальні роботи на повітряній лінії 220 кВ "Каховська-Титан". Зазначимо, 29 листопада держкомпанія "Укренерго" відновила лінію електропередач 220 кВ "Каховська-Титан".

Попередній матеріал
Байден закликав українських депутатів зосередитись на реформах і не думати про перевибори – нардеп
Наступний матеріал
Формування Антикорупційної прокуратури може затягнутися ще на 4-5 місяців – Сергій Соболєв
Теги:
Loading...