ua.all.biz

В "Укренерго" готові почати подачу світла до Криму, чекають лише вказівки

  Енергетики завершили роботи з підключення до живлення ЛЕП "Каховська-Титан", якою можуть відновити постачання енергетики до окупованого Криму.

  В компанії "Укренерго" заявили: чекають на вказівку увімкнути рубильник.

  Активісти цій роботі не заважали. Таке рішення учасники блокади Криму ухвалили на засіданні оперативного Штабу. Його аргументували тиском міжнародної спільноти. І закликали, щоб рішення про подальше відключення окупованого півострова від електроенергії вже ухвалювала Верховна Рада.

  Тим часом, представники "Правого сектору" не підтримали таке рішення Штабу та переглядають свою участь у блокаді.

  Нагадаємо, у ніч на 20 листопада в Херсонській області в результаті підривів електричних опор були виведені з ладу дві з чотирьох магістральних ліній електропередач, за якими здійснюється енергопостачання території Криму, а також частини Херсонської та Миколаївської областей. Пізніше були пошкоджені опори ще двох ліній електропередач. 24 листопада учасники блокади Криму заявили, що готові допустити ремонтні бригади до ремонту пошкоджених ліній електропередач лише за умови обрізання проводів у напрямку півострова - після досягнутих домовленостей розпочалися відновлювальні роботи на повітряній лінії 220 кВ "Каховська-Титан". Зазначимо, 29 листопада держкомпанія "Укренерго" відновила лінію електропередач 220 кВ "Каховська-Титан".

  Попередній матеріал
  Павло Жебрівський: Ми зробимо все, щоб Ахметов жив за законом
  Наступний матеріал
  У Києві почали прикрашати головну новорічну ялинку
  Теги:
  Loading...