5 канал

Усі дії мають бути спрямовані проти Росії, а не проти українців у Криму - координатор "Євромайдан-Крим"

Координатор руху "Євромайдан-Крим" Сергій Мокренюк вважає, що зупинення вантажівок на кордоні з Кримом суперечить закону.

Про це він сказав в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе". "Найголовніша річ - всі наші дії мають бути спрямовані на тиск на державу Росію і на російську владу в Криму, а не на громадян України, які там залишилися", - зазначив він.

За його словами, Україна - єдине джерело існування для українців, які залишилися на території тимчасово окупованого Криму. "Будь-яке таке сліпе тотальне блокування призводить до того, що всі ті, хто підтримував колаборантів і хто підтримує окупантів, вони сьогодні долучені до російської влади у Криму. Всі інші, хто підтримують Україну, вони не долучені до цього джерела. Тобто вони не мають отримувати їжу, гроші, і все таке інше... Що вони мають зробити, коли ми їх тотально блокуємо? Ці люди не мають іншого джерела існування, крім України", - зауважив Мокренюк.

Він також навів кілька альтернатив блокаді Криму, які, на його думку, несуть демократичний характер. "Якщо ми кажемо, що ми демократична держава, що ми правова держава, то маємо діяти гідно. Такими шляхами сьогодні є: перше, скасування ганебного закону "Про вільну економічну зону "Крим", внесення змін до правил перетину кордону, де буде це описано, і тільки після цього блокування... Якщо ми всупереч вимогам закону фізично зупиняємо вантажівки, це ненормально", - сказав координатор руху "Євромайдан-Крим".

Нагадаємо, учора, 20 вересня, розпочалася "продовольча блокада" Криму. 

Попередній матеріал
Солідарні з блокадою Криму одесити заблокували пункт пропуску до Придністров'я
Наступний матеріал
За час АТО Збройні сили України втратили майже 2 тисячі бійців
Теги:
Loading...