Ілля Ківа 5.ua

Невідомі пошкодили опору високовольтної лінії, яка постачала електроенергію до окупованого Криму - Ківа

Опора перебуває в аварійному стані, тож зараз вирішується питання щодо відімкнення живлення для проведення аварійних робіт.

Подробиці "5 каналу" телефоном повідомив заступник начальника міліції Херсонщини Ілля Ківа.

"У районі Чонгара знайдена пошкоджена опора електропередач, якою постачали електроенергію на окуповану територію Криму. Опора знаходиться в аварійному стані. Виїхала оперативно-слідча група, виїхав батальйон МВС "Херсон", який оточив територію, тому що в разі падіння цієї опори зона ураження може бути десь кілометр. Зараз повинно негайно розглядатися питання про відключення і про припинення постачання по цій гілці електроенергії", - зазначив Ілля Ківа.

Нагадаємо, уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив, що питання енергетичної блокади Криму вирішиться до кінця місяця.

Як повідомляв 5.ua, 22 вересня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що у жовтні може розпочатися енергетична блокада Криму.

Попередній матеріал
До кінця тижня Президент очікує від парламенту прийняття закону щодо заборони застави для високопосадових корупціонерів
Наступний матеріал
Порошенко сподівається на отримання висновків Венеціанської комісії щодо змін Конституції в частині судової реформи в кінці жовтня
Теги:
Loading...