5 канал

Чубаров: уряд підготував проект постанови про припинення торговельних відносин з Кримом і тимчасово окупованими територіями Донбасу

  Кабінет міністрів України завершив розробку проекту постанови про обмеження поставок товарів, робіт і послуг на тимчасово окуповані й непідконтрольні українській владі території.

  Про це на брифінгу повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров. "Можу сказати, що урядом підготовлено та погоджено з усіма сторонами проект постанови про обмеження поставок окремих товарів, робіт і послуг з тимчасово окупованої території на решту території України, або з решти території України на окуповану територію", - заявив він.

  Глава Меджлісу зауважив, що з прийняттям цієї постанови повністю припиняються торговельні відносини з материкової України на територію Криму та інших тимчасово окупованих територій. Водночас, згідно з документом, який є у нього на руках, будь-яка особа може перевозити товари, проте їх еквівалент не повинен перевищувати 10 тис. грн і сумарна ціна яких не перевищує 50 кг на одну особу.

  За словами Чубарова, у проекті постанови враховані і винятки - постачання гуманітарної допомоги, яка надається міжнародними гуманітарними організаціями.

  Глава Меджлісу сподівається, що даний документ буде прийнятий на засіданні Кабміну в середу, 9 грудня.
  Він також додав, що учасники громадської блокади будуть зберігати свої пости на всіх трьох переходах на адміністративному кордоні з Кримом і спостерігатимуть за тим, щоб норми постанови виконувалися.

  "Як тільки постанова буде прийнята, учасники громадської блокади не будуть безпосередньо оглядати автомобілі ... вони будуть спостерігати за тим, як оглядають автомобілі ті, хто уповноважений", - зазначив Чубаров.

  Нагадаємо, у Криму через енергетичну блокаду мають намір перевести підприємства на нічну роботу.

  Попередній матеріал
  У Сирії місцеве населення формує загони для підтримки військових у боротьбі з "Ісламською державою"
  Наступний матеріал
  На Волині українець намагався вивезти за кордон близько 2 кг бурштину
  Loading...