ipress.ua

У Росії пропонують ув'язнювати на 12 років за ввезення "санкційних" продуктів

  Російська Федеральна митна служба запропонувала запровадити кримінальну відповідальність у вигляді ув'язнення на термін до 12 років за незаконне ввезення до країни великих партій продуктів харчування і сільського господарства, до яких Росія запровадила контрсанкції.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Повідомляється про початок розробки російською митницею відповідної постанови уряду країни, що оприлюднено на порталі проектів правових актів Росії. Йдеться про те, що це пропонується зробити, зарахувавши "санкційні" продукти до так званих "стратегічно важливих".

  Згідно із Кримінальним кодексом Росії, незаконне переміщення через митний кордон, зокрема, радіоактивних чи отруйних речовин, вибухівки, зброї тощо, а також товарів, визнаних "стратегічно важливими", у великих обсягах карається позбавленням волі на термін до 12 років і можливим штрафом на суму до 1 мільйона рублів (нині це понад 330 тисяч гривень).

  Зараз незаконне ввезення "санкційної" їжі і сільгосппродуктів карається в Росії за Кодексом про адміністративні правопорушення штрафом від 100 до 300 тисяч рублів (нині від 33 до майже 100 тисяч гривень).

  Як повідомляв 5.ua, Росія заборонила ввозити продукти з України. 

  Попередній матеріал
  На Буковині затримали вихідця з Криму з партією марихуани вартістю понад 1,5 млн грн
  Наступний матеріал
  Деякі депутати зацікавлені в дискредитації нинішнього керівництва МОЗ – Квіташвілі
  Теги:
  Loading...