tasteofthai.ru

Россільгоспнагляд поскаржився на неможливість вияснити походження білоруської папаї

  Після посилення продуктового ембарго в Росії імпорт фруктів з Білорусі різко посилився, але Россільгоспнагляд підозрює що частина з них – "санкційні".

  Россільгоспнагляд - наглядова структура РФ, яка здійснює боротьбу з "санкційними" продуктами – виявив, що за перші сім місяців цього року з Білорусії до Росії надійшло удвічі більше овочів і фруктів, ніж за той же період 2014 року, передає Meduza. Йдеться передусім про латук, цитрусові, баштанні культури, папаю, яблука, груші, абрикоси, вишні, черешні тощо.

  Россільгоспнагляд підозрює, що "за всіма ознаками білоруська полуниця, ожина і малина виросли не в Білорусі". Відомство попросило офіційний Мінськ прояснити походження теплолюбних та екзотичних ягід і овочів, але влада країни просто проігнорувала запит. В РФ нарікають, що Білорусь ігнорує численні російські "продуктові" запити ще з грудня 2014 року.

  Раніше ЗМІ повідомляли, що Мінськ налагодив постачання широкої номенклатури морепродуктів, хоча, за даними Россільгоспнагляду, моря в Білорусі немає. Цей парадокс пояснив голова державного митного комітету Білорусі Юрій Сенько: до країни ввозять сировину, готують з неї продукти і відправляють до Росії вже новий товар.

  У Росії вже більше року діє заборона на постачання багатьох продуктів (сиру, м'яса, овочів, фруктів і так далі) із США і країн, які ввели проти РФ санкції. З 6 серпня продуктове ембарго сягло піку: на кордонах встановили комплекси для спалювання вилучених продуктів на місці, ще десяткам тонн харчів влаштували показові "страти" за допомогою бульдозерів. Однак, як випливає з офіційної статистики, попри бравурні реляції чиновників і нові каральні ініціативи російських силовиків, останнім часом темпи знищення продуктів суттєво знизилися.

  Попередній матеріал
  Українська демократія є, але існує ризик, що вона звалиться в диктатуру – експерт
  Наступний матеріал
  Експерт: Деякі депутати вже викристалізовуються як ідеологи
  Теги:
  Loading...