facebook.com/sergiy.berezenko

ЦВК визнала Березенка переможцем виборів у Чернігові

  Центральна виборча комісія визнала обраним народним депутатом на проміжних виборах у 205-му окрузі Сергія Березенка.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", Центрвиборчком на засіданні 3 серпня встановив офіційні результати проміжних виборів народного депутата України у 205-му окрузі на підставі протоколу окружної комісії, згідно з якими народним депутатом обрано Березенка, за якого проголосували 17782 виборці.

  При цьому протокол самої Центральної виборчої комісії підписали всі 11 членів комісії, які були на засіданні, але п'ять членів - з окремою думкою. Зокрема, заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила, що під час виборів у 205-му окрузі мав місце "масштабний підкуп виборців і не менш масштабний десант технічних кандидатів", відбувалися масові заходи з роздачею товарів виборцям, що, на її переконання, нівелювало стандарти чесних, прозорих і демократичних виборів.

  Нагадаємо, за фактами порушень у період проведення передвиборчої кампанії та виборів у Чернігові відкрито 57 кримінальних проваджень. За даними МВС, 18 з них відкрито за фактом підкупу виборців, п'ять звернень про перешкоджання здійсненню виборчого права і три провадження - про викрадення виборчих бюлетенів.

  Попередній матеріал
  У Харкові лоб у лоб зіткнулися два трамваї: є постраждалі
  Наступний матеріал
  Правозахисний центр "Меморіал" визнав Сенцова і Кольченка політв'язнями
  Теги:
  Loading...