president.gov.ua

Порошенко про вибори на 205-му окрузі: "Це ганьба"

  Щоб такого, як на 205 окрузі, не повторилося під час місцевих виборів, Президент ініціює закон про "відповідальність за гречку".

  Президент України Петро Порошенко назвав передвиборчий процес у 205 окрузі ганьбою, яку не можна повторити під час місцевих виборів. Для цього він ініціює на наступному тижні закон про "відповідальність за гречку".

  Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу СТБ, передає "Укрінформ".

  "Я вважаю, що це ганьба. Які висновки ми маємо зробити? Моя перша вимога до міністра внутрішніх справ - ми маємо завтра захистити волевиявлення громадян. Якщо там буде наплив тітушок, то усі вони мають бути упаковані і притягнуті до відповідальності", - сказав Порошенко.

  Він також нагадав, що Україна продемонструвала світу блискучу чесність під час проведення президентських і парламентських виборів. Такий результат треба показати і найближчих виборах місцевої влади. Для цього Президент попросив міністра закордонних справ Павла Клімкіна запросити на них міжнародних спостерігачів.

  "Неприпустимо, аби українців знову купували за гречку. Уже на наступному тижні я внесу проект закону, який посилить відповідальність за гречку - і тим, хто роздає, і тим, хто це забезпечує, і бездіяльність правоохоронних органів", - підсумував глава держави.

  Як раніше повідомляв 5.ua, МВС відкрило кримінальну справу за фактом виявлення фальшивих печаток ДВК в Чернігові – Аваков.

  Попередній матеріал
  У жительки Полтавської області міліція вилучила більше 9 тис. доз опію на суму близько 1 млн грн
  Наступний матеріал
  Станція New Horizons виявила атмосферу на Плутоні
  Теги:
  Loading...