Чернігів вибори(205 округ) 5.ua

КВУ виявив у Чернігові кілька десятків псевдожурналістів: "Це механізм зриву виборів"

  У Чернігові на дільницях перебувають десятки псевдожурналістів видання. Зокрема, ідеться про "Точку зору".

  Про це сьогодні, 26 липня, під час прес-конференції в Чернігові заявив гендиректор Комітету виборців України Олексій Кошель.

  "Спостерігачі КВУ працюють на всіх дільницях, і мають акредитацію ОВК. Сьогодні вранці до нас почали надходити дані про присутність на дільницях кореспондентів так званого видання "Точка зору", хоча такого видання у КВУ давно немає. Дві години тому ми виїхали на сигнал, де були присутні чотири псевдо журналісти", - каже Кошель.

  За його словами, псевдожуналістів було затримано. Експерт підозрює, що таких "представників ЗМІ" на окрузі дуже багато.

  "Вони взяли посвідчення зразка такого, який був кілька років тому, підробили підписи, підробили печатки. Таким чином виникло більше 40 "журналістів". Дата видачі також була абсурдна – на кілька місяців наперед. Кінцева дата – 30 жовтня. Таким чином, це був механізм зриву процесу, можливо, з прицілом на місцеві вибори. Не виключаю, що таких "посвідчень" могло бути видано дуже багато", - запевняє гендиректор КВУ.

  Нагадаємо, вибори у Чернігові призначили у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Валерія Куліча, обраного в окрузі. 31 березня він був призначений головою Чернігівської облдержадміністрації. Основними претендентами на його мандат виступають мільйонер та екс-заступник голови Дніпровської ОДА Геннадій Корбан, а також керівник Державного управління справами Сергій Березенко.

  Попередній матеріал
  У демілітаризованому Широкиному терористи знову обстріляли позиції сил АТО
  Наступний матеріал
  На Донеччині правоохоронці вилучили зброю і боєприпаси у приватному будинку
  Теги:
  Loading...