Одеса, МВС
Одеса, МВС np.pl.ua

До Чернігова стягнуто вже близько 2 тис. силовиків, підрозділи продовжують прибувати – радник Авакова

  У Чернігові зосереджено майже 2 тис. міліціонерів, підрозділи Міністерства внутрішніх справ продовжують прибувати.

  Про це сьогодні, 24 липня, на брифінгу в Чернігові заявив керівник спецгрупи центрального апарату МВС з недопущення порушення правопорядку та забезпечення законності на довиборах до Верховної Ради в окрузі №205 у Чернігові радник міністра Іван Стойко, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Зараз задіяні близько 2 тис. міліціонерів безпосередньо в місті Чернігові, зокрема спецпідрозділи, про які ми вчора говорили", - зазначив він.

  Також він додав, що міліцейські підрозділи продовжують прибувати: "Підкріплення сьогодні прибуло, завтра прибуде. Ми щодня проводимо кілька нарад". За словами керівника спецгрупи, підрозділи вибухотехніків та інших фахівців, патрулі, спеціальні підрозділи стягуватимуть до Чернігова до дня голосування: "Стільки, скільки буде необхідно для захисту голосів виборців".

  Нагадаємо, вибори у Чернігові призначили у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Валерія Куліча, обраного в окрузі. 31 березня він був призначений головою Чернігівської облдержадміністрації. Основними претендентами на його мандат виступають мільйонер та екс-заступник голови Дніпровської ОДА Геннадій Корбан, а також керівник Державного управління справами Сергій Березенко.

  Зазначимо також, що сьогодні на Чернігівщині у результаті успішної спецоперації Служба безпеки України спільно з прокуратурою та міліцією припинила діяльність двох злочинних груп, які завозили в регіон зброю та боєприпаси з району АТО.

  Попередній матеріал
  Голова Національних зборів Франції відвідає Україну на знак підтримки її суверенітету – Гройсман
  Наступний матеріал
  Міністр юстиції підписав рішення про заборону участі КПУ у виборах
  Теги:
  Loading...