СБУ news.bigmir.net

Заключний звіт щодо катастрофи малайзійського Боїнга МН17 оприлюднять у лютому - СБУ

  Завершальний етап розслідування справи щодо катастрофи малайзійського Боїнга МН17 у небі над донбасом запланований Нідерландами на лютий 2016-го року.

  Про це повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук в селі П'ятихатки Київської області на базі центру підготовки СБУ, повідомляє прес-служба відомства.

  Українські ж слідчі передали іноземним колегам достатньо зібраних доказів. За інформацією прес-службі СБУ,  розголошувати деталі вітчизняні спецслужби поки що не можуть. Остафійчук також наголосив: "Круг осіб відомий, відомі шляхі доставки і відходу певної техніки, відомі люди, які приймали у цьому участь, достоменно відомі, є наявні матеріали оперативно-технічні і матеріали напрацьовані слідством у відповідності до норм крпимінально-процесуального кодексу".

  Окрім того, Василь Грицак, голова СБУ підкреслив: "Те, що це зробив російський БУК, уже було відомо і до того. І ви теж знайомі з відомостями, які поширені у ЗМІ голандською стороною, що навіть стіл загиблих рештки металу бойових вражаючих елементів саме з БУКів були".

  Як повідомляв 5.ua, у серпні 2015 року в США заявили, що не змінюють позиції щодо катастрофи МН17 - це справа рук сепаратистів, підтримуваних Росією.

  Попередній матеріал
  Ще один бойовик "ДНР" повернувся на підконтрольну Україні територію (відео)
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО засудив теракт на залізничній станції в Анкарі
  Теги:
  Loading...