5.ua

Вето Росії щодо трибуналу у справі MH17 нічого крім огиди і нерозуміння не викликає - Макеєв

Весь світ не розуміє, навіщо Росія свідомо себе виставляє за рамки міжнародного права.

Про це в ході програми "Погляд" на "5 каналі" заявив директор департаменту політики і комунікацій МЗС України Олексій Макеєв.

"Я поділяю думку про те, що Росія поводить себе на міжнародній арені нецивілізовано. Але вчора єдина піднята рука по справі трибуналу щодо MH17, рішення Росії стати на заваді міжнародній юстиції… Нічого крім огиди від дій російських дипломатів, нічого крім нерозуміння, навіщо одна з найбільших держав світу ставить себе за рамками міжнародного права немає. Немає розуміння цього явища", - каже Макеєв.

Нагадаємо, рівно рік тому в небі над Донецькою областю збили пасажирський лайнер авіакомпанії Малайзійські авіалінії, в якому 298 людей летіли з Нідерландів до Малайзії. Україна підозрює у знищенні "Боїнга" проросійських терористів, які збили його за допомогою російської установки ЗРК "Бук".

Кілька країн вимагають від ООН створення трибуналу у справі MH17. Україна, Нідерланди, Малайзія та Велика Британія підтримали цю пропозицію. Росія, яка намагається перекласти провину за збиття літака на Україну, висловилася проти.

Водночас американські журналісти опублікували частину доповіді нідерландських слідчих. Згідно матеріалів доповіді, MH17 був збитий терористами за підтримки Росії.

На розгляді питання про запровадження міжнародного трибуналу стосовно MH17 Росія заблокувала це рішення.

Повний текст інтерв'ю із Олексієм Макеєвим читайте завтра в рубриці ІНТЕРВ’Ю.

Попередній матеріал
За кошти від екскурсій до Межигір'я придбали шість собак для прикордонної служби
Наступний матеріал
Дівчина-медик із позивним "Лютик" потребує допомоги
Теги:
Loading...