ru.tsn.ua

У РФ назвали "дивним" заклик Нідерландів до співпраці у розслідуванні катастрофи МН17

  У Москві називають дивним заклик прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте до Росії співпрацювати у проведенні розслідування авіакатастрофи, яку зазнав малайзійський "Боїнг".

  Повідомляє Gazeta.ua з посиланням на російське державне інформаційне агенство.

  "Нам не цілком зрозуміла заява прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте про те, що Росії слід співпрацювати повною мірою у проведенні кримінального розслідування обставин катастрофи малазійського "Боїнга". Цей заклик виглядає тим більш дивно на тлі того, що ми з самого початку були готові підключитися до цієї роботи", - заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова.

  Вона також додала: "Проте нас під різними приводами не допускали до участі в розслідуванні. І раптом після опублікування доповіді Нідерландського Ради з розслідування питань безпеки з "готовими" висновками потурбувалися співробітництво Росії".

  Нагадаємо, сьогодні, 13 жовтня 2015 року, був оприлюднений остаточний звіт технічного розслідування катастрофи МН17 - Рада нацбезпеки США наполягає: MH17 був збитий ракетою з окупованої сепаратистами території. 

  Попередній матеріал
  Кріштіану Роналду отримав "Золоту бутсу"
  Наступний матеріал
  У доповіді голландських експертів щодо MH17 не лунає звинувачень на адресу України – Кулеба
  Теги:
  Loading...