Порошенко сподівається, що результати розслідування авіакатастрофи оприлюднять у першій половині 2015 року publicist.in.ua

У прокуратурі Нідерландів повідомили, коли слід чекати результати розслідування катастрофи МН17

  Конкретні результати проведеного Генпрокуратурою Нідерландів кримінального розслідування обставин катастрофи малазійського "Боїнга" на сході України можуть бути оприлюднені не раніше кінця поточного - початку наступного року.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це заявив 19 серпня представник Генпрокуратури Нідерландів Вім де Брюн. "Якихось конкретних результатів і деталей розслідування у нас поки що немає, їх можна очікувати не раніше кінця цього або початку наступного року", - сказав де Брюн.

  При цьому він зазначив, що міжнародна група слідчих щодня просувається вперед у процесі розслідування. "У нас є прогрес, він спостерігається щодня", - наголосив представник прокуратури.

  Нагадаємо, рівно рік тому в небі над Донецькою областю збили пасажирський лайнер авіакомпанії Малайзійські авіалінії, в якому 298 людей летіли з Нідерландів до Малайзії. Пасажирами рейсу були громадяни 10 країн - Нідерландів, Малайзії, Австралії, Індонезії, Великобританії, Німеччини, Бельгії, Філіппін, Канади та Нової Зеландії. Найбільше загинуло голландців - 196.

  Розслідування катастрофи очолили Нідерланди. У цій країні проводяться два паралельних розслідування. Одне з них проводиться під егідою Ради безпеки Нідерландів і націлене на виявлення технічних причин катастрофи. У цьому розслідуванні беруть участь представники Росії, Малайзії, США, Великої Британії, Австралії та Нідерландів. 

  Паралельно генпрокуратура Нідерландів проводить кримінальне розслідування катастрофи авіалайнера, покликане виявити конкретних винних у трагедії. У цьому процесі задіяні слідчі з Нідерландів, Малайзії, Бельгії, Австралії та України. Представники Росії в цьому розслідуванні участі не беруть.

  Раніше в серпні в Раді безпеки Нідерландів повідомили, що міжнародна група фахівців вивчає низку деталей, що, можливо, мають відношення до ракети, випущеної з зенітного ракетного комплексу "Бук". "У рамках розслідування нам ще належить встановити, по-перше, чи належать ці фрагменти до системи "Бук", а по-друге, звідки саме була випущена ракета", - наголосив раніше де Брюн.

  Попередній матеріал
  США впливають на МВФ у питанні допомоги Україні – журналіст
  Наступний матеріал
  На Київщині правоохоронці вилучили метадону на суму 2 млн грн
  Теги:
  Loading...