5.ua

У доповіді голландських експертів щодо MH17 не лунає звинувачень на адресу України – Кулеба

У висновку йдеться про те, що загалом система цивільної авіації є недосконалою, адже не має способів гарантувати безпеку в умовах збройних конфліктів.

Про це сьогодні, 13 жовтня, в ефірі "5 каналу" сказав посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

"У доповіді, яка була сьогодні оприлюднена, є абзац у висновках, на який ЗМІ не звернули увагу, тому що там не написано "Україна", а насправді він є фундаментальний – для загалом ситуації в світі. І там написано (це висновок голландських експертів), що сучасна система гарантування безпеки цивільної авіації є недосконалою, оскільки не містить необхідних інструментів та способів гарантування такої безпеки в умовах збройних конфліктів", - сказав він.

Зі слів Кулеби, звинувачень у бік України стосовно катастрофи літака не було, адже вона діяла в межах прописаних міжнародними організаціями норм. Він запевнив, що йшлося про недосконалість системи у цілому.

"Тобто це діагноз системи загалом, яка, здавалося б, надзвичайно деталізована і керована міжнародною організацією цивільної авіації. На адресу України там не лунають обвинувачення", - наголосив посол. 

Нагадаємо, сьогодні голландські слідчі оприлюднили остаточну доповідь технічного розслідування, у якій підтвердили, що малайзійський Boеing був збитий зенітно-ракетним комплексом "Бук".

Попередній матеріал
У РФ назвали "дивним" заклик Нідерландів до співпраці у розслідуванні катастрофи МН17
Наступний матеріал
Парламент Ірану підтримав ядерну угоду
Теги:
Loading...