odnako.su

Трибунал щодо загибелі "Боїнга" буде створений навіть якщо Росія заветує його на Радбезі ООН - Сергеєв

  Трибунал щодо загибелі малайзійського "Боїнга" в 2014 році під Шахтарськом буде створений, навіть якщо Росія заветує малайзійську резолюцію.

  Про це заявив постпред України в ООН Юрій Сергеєв, пише ТСН.

  "Ми готові, що РФ може заветувати проект резолюції, але вона не може заветувати право країн, громадяни яких загинули у катастрофі, вимагати покарання для винних. Переконаний, що трибунал буде затверджений, навіть якщо не Радбезом ООН", - заявив він.

  Сергеєв не сказав, як будуть голосувати 14 країн із Радбезу ООН, проте зауважив, що більшість із них підтримують резолюцію і створення трибуналу, бо у ньому немає нічого політичного, лише бажання родичів знати, хто винен у смерті їхніх близьких.
  Нагадаємо, рівно рік тому в небі над Донецькою областю збили пасажирський лайнер авіакомпанії Малайзійські авіалінії, в якому 298 людей летіли з Нідерландів до Малайзії. Україна підозрює у знищенні "Боїнга" проросійських терористів, які збили його за допомогою російської установки ЗРК "Бук".

  Кілька країн вимагають від ООН створення трибуналу у справі MH17. Україна, Нідерланди, Малайзія та Велика Британія підтримали цю пропозицію. Росія, яка намагається перекласти провину за збиття літака на Україну, висловилася проти.

  Водночас американські журналісти опублікували частину доповіді нідерландських слідчих. Згідно матеріалів доповіді, MH17 був збитий терористами за підтримки Росії.

  Попередній матеріал
  Чечоткін про пожежу у харківському інституті: цей випадок був одним із найскладніших
  Наступний матеріал
  У Києві у залі засідань суду помер підсудний
  Теги:
  Loading...