nahnews.com.ua

Сьогодні РБ ООН розгляне резолюцію про трибунал щодо Boeing-777

  У Раді безпеки ООН у середу заплановано розгляд проекту резолюції з питання про створення міжнародного трибуналу для розслідування причин аварії Boeing-777.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Ініціатором підготовки і розгляду резолюції є Малайзія. За заявою влади цієї країни, вони закликають Радбез ООН створити трибунал "з єдиною метою - домогтися судового переслідування тих, хто несе відповідальність за злочин, пов'язаний зі збитим літаком". Ідею створення трибуналу підтримали Австралія, Бельгія, Україна. 

  Голова австралійського МЗС Джулія Бішоп, яка прибула в Нью-Йорк, заявила, що її завданням є домогтися, щоб на резолюцію по створенню трибуналу не було накладено вето.

  "Ми не повинні дозволити накласти вето в Раді Безпеки ООН, яке дозволить уникнути правосуддя", – йдеться у заяві.

  За словами Бішоп, вона сподівається, що якщо Росія проти резолюції, то вона, щонайменше, утримається при голосуванні, що дасть можливість прийняти документ.

  У російському МЗС називали ідею створення міжнародного трибуналу "передчасною і нелогічною"

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко і австралійський прем'єр Тоні Еббот в телефонній розмові домовилися "тісно координувати цю важливу ініціативу, в тому числі на рівні глав зовнішньополітичних відомств".

  Попередній матеріал
  Понад 2 тис. мігрантів хотіли проникнути у Британію через тунель під Ла-Маншем
  Наступний матеріал
  Протягом доби бойовики понад 80 разів обстрілювали позиції сил АТО
  Теги:
  Loading...