tsn.ua

Розслідування у справі МН-17: у Нідерландах стартувала зустріч авіаекспертів з 7 країн

  На зустрічі присутні представники Нідерландів, України, Малайзії, Австралії, США, Великобританії, а також Росії.

  У Нідерландах розпочалася кількаденна зустріч авіаційних експертів семи країн, які обговорюватимуть хід розслідування катастрофи Boeing рейсу МН-17. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на інформацію Ради з питань безпеки Нідерландів. Там заявили: "Сьогодні вранці команда міжнародних авіаційних слідчих, які розслідують причини катастрофи рейсу МН17, розпочала кількаденну зустріч. Група експертів під керівництвом Ради з питань безпеки Нідерландів обговорюватиме хід розслідування та відвідає авіабазу Гільзе-Рейен, щоб оглянути реконструкцію частини літака".

  Як зазначається, серед експертів є представники Нідерландів, України, Малайзії, Австралії, США, Великобританії, а також Росії. Зустріч проходить згідно з процедурами Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО). За даними віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка, на цій зустрічі також буде розглянуто технічний звіт щодо катастрофи.

  Раніше, у червні, Рада з питань безпеки Нідерландів, яка займається розслідуванням обставин катастрофи МН17, передала усім країнам, які залученні до розслідування, проект фінального звіту щодо причин катастрофи. Країни мали 60 днів, щоб надати свої коментарі. Зараз Рада з питань безпеки має оцінити представлені зауваження та готує фінальний звіт, який опублікує у першій половині жовтня поточного року.

  Попередній матеріал
  МВС Латвії має намір відгородитися від Росії стіною
  Наступний матеріал
  У ЗМІ називають нового претендента на пост тренера "Дніпра"
  Теги:
  Loading...