Фото yeghiazaryan.info

Родичі пасажирів рейсу МН17 офіційно звинуватили Гіркіна і Кремль у збитті Boeing 777

  Гіркіна-"Стрєлкова" і підлеглих йому терористів звинуватили у здійсненні злочину, а Кремль – у співучасті.

  Формально Ігоря Гіркіна-"Стрєлкова" вперше офіційно звинуватили в організації збиття літака Malaysia Airlines, повідомляє сьогодні, 16 липня, британська газета The Telegraph.

  У поданому до чиказького суду позові стверджується, що Гіркін діяв "з благословення Кремля", коли його бойовики обстріляли Boeing-777, який летів з Амстердама в Куала-Лумпур. Позов здійснено від імені сімей 18 пасажирів рейсу МН17, серед яких – шість британців. Вони вимагають загалом $900 млн компенсації.

  Серед підстав для звинувачення є й відоме в Україні повідомлення Гіркіна у російській соцмережі, де той взяв на себе відповідальність за знищення "українського Ан-26", і заявив: "Ми попереджали їх не літати в нашому небі". Це повідомлення, яке було швидко видалене, призвело до звинувачень Гіркіна у "помилковому збитті Boeing 777". Після цього терористи "ДНР" і Москва завжди заперечували свою відповідальність за катастрофу MH17".

  У поданих до суду документах стверджується: "МН17 летів над повітряним простором території, у яких вищеназвана армія заколотників (мається на увазі терористична організація "ДНР" - Ред.) вела свою бойову діяльність, і ця армія заколотників під командуванням відповідача Гіркіна збила літак Boeing 777-200". При цьому сам Гіркін "наказав, сприяв або ж здійснив змову з тими людьми, які здійснили запуск ракети або ракет".

  Крім того, у позові звинуватили Кремль у співучасті в злодіянні. Адвокат позивачів Флойд Візнер пояснив: "Не йдеться про гроші, йдеться про отримання відповідей від Гіркіна і тиск на Росію, щоб змусити її співпрацювати з міжнародним трибуналом".

  Ще один позов був поданий проти Malaysia Airlines від імені жінки, чоловік якої загинув у аварії. Дружина загиблого вважає злочином політ над "міжнародно визнаною зоною конфлікту", літати над якою влада США прямо заборонила. У авіакомпанії наразі утримуються від коментарів.

  Нагадаємо, напередодні CNN розкрив зміст доповіді нідерланських слідчих, згідно з якою Boeing на Донбасі збила "російська ракета".

  Попередній матеріал
  Демчишин: "Ми готові купувати газ у Казахстані"
  Наступний матеріал
  Повноваження при децентралізації передаються не на рівень областей, чи якихось "республік", а громадам - Порошенко
  Теги:
  Loading...