5.ua

Ракета, що збила літак МН17, була випущена з контрольованої бойовиками території – Зубко

Ракета, що збила малайзійський Boeing МН17, була випущена з підконтрольної бойовикам території – з району Сніжного Донецької області.

Такі дані українського розслідування сьогодні, 13 жовтня, оприлюднив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко. Він, зокрема, продемонстрував ролик, на якому було відтворено траєкторію удару по літаку.

"З цього ролику ви можете побачити, що це був спланований терористичний акт, який відбувся на неконтрольованій українською владою території. На ролику чітко видно, що ракета була запущена з району міста Сніжне, вона рухалася зустрічним курсом проти літака. І в траєкторії її польоту було чітко представлено, що вона повинна була уразити саме пілотів літака, для того, щоби унеможливити навіть аварійну посадку цього літака", - наголосив Зубко.

Віце-прем'єр також підкреслив, що інформація, отримана в ході розслідування українською стороною, збігається з даними нідерландського слідства.

"Саме по тій інформації, яка є у нас в наявності, по тій траєкторії, по тій взагалі катастрофі, що відбулася, чітко видно, де була запущена ракета, якою зброєю, у якому місці впав літак і саме головне: усі траєкторії, усі точки – вони були відпрацьовані також нами паралельно, нашою робочою комісією і співпали з технічним звітом, який був підготовлений нідерландською стороною", - зазначив він. 

Зазначимо, сьогодні нідерландські експерти оприлюднили комп’ютерну реконструкцію збиття літака MH17. 

5.ua

Попередній матеріал
"Укренерго" відновила подачу електроенергії в Крим лінією Джанкой - Мелітополь
Наступний матеріал
Апеляційний суд залишив Мосійчука під вартою
Теги:
Loading...