YouTube / Onderzoeksraad voor Veiligheid

Рада нацбезпеки США наполягає: MH17 був збитий ракетою з окупованої сепаратистами території

  Так Білий дім відреагував на сьогоднішню презентацію результатів розслідування нідерландських експертів.

  Прес-секретар Ради національної безпеки США Нед Прайс назвав результати розслідування Ради безпеки Нідерландів "важливою віхою" у заходах із притягнення до відповідальності винуватців збиття малайзійського Boeing у небі над Донбасом і убивстві усіх його пасажирів. Відповідне повідомлення оприлюднене на офіційному Twitter установи.

  "Ми підтверджуємо нашу підтримку роботи, що проводиться в країнах Об'єднаної слідчої групи, і підтверджуємо, що Сполучені Штати будуть повністю підтримувати всі зусилля щодо залучення до відповідальності винних", – зазначив речник. У Вашингтоні переконані – оприлюднений документ повинен стати ґрунтом для подальшого розслідування подробиць падіння літака "Малайзійських авіаліній".

  У повідомленні недвозначно підкреслюється: "Наша оцінка залишається незмінною – MH17 був збитий ракетою земля-повітря, випущеною з підконтрольної сепаратистам території на сході України". Текст завершується словами співчуття: "Жертви та їхні близькі залишиться в наших думках і молитвах".

  Попередній матеріал
  У Туреччині сталися зіткнення курдів з поліцією
  Наступний матеріал
  Президент України запропонував уряду створити в Межигір'ї центр реабілітації воїнів АТО
  Теги:
  Loading...