Офіційний сайт Президента України

Порошенко обговорив з прем'єром Нідерландів результати розслідування катастрофи літака МН17

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте щодо результатів проведеного технічного розслідування катастрофи літака МН-17 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії".

  Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво глави української держави. Чільники держав обговорили результати проведеного Радою технічного розслідування катастрофи літака МН17 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії".

  Порошенко висловив співчуття родинам загиблих у літаку, що був збитий на Донбасі 17 липня 2014 року. Він наголосив, що завершення та публікація технічного розслідування є важливим кроком на шляху до пошуку та притягнення до відповідальності винних у цьому злочині.

  Під час розмови йшлося також про подальші спільні дії з притягнення до відповідальності винних у трагедії літака. Вони домовилися, що остаточне рішення стосовно такого механізму буде ухвалено з урахуванням результатів кримінального розслідування, що здійснюється спільною групою за участі України, Нідерландів, Австралії, Малайзії та Бельгії.

  Зазначимо, сьогодні Нідерланди представляють остаточну доповідь про причини катастрофи літака МН-17. 

  Попередній матеріал
  Українка в Китаї розгромно здолала переможницю US Open-2015 - першу ракетку турніру
  Наступний матеріал
  На Київщині продовжують тліти торфовища
  Теги:
  Loading...