прес-служба Президента України

Порошенко обговорив з прем'єром Нідерландів питання трибуналу у справі MH17

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Сторони обговорили питання трибуналу у справі MH17. Глава української держави відзначив високий рівень взаємодії між Австралією, Бельгією, Малайзією, Нідерландами та Україною у питанні просування ініціативи створення міжнародного кримінального трибуналу з метою притягнення до відповідальності винних у злочинах, пов'язаних зі збиттям літака MH17 "Малайзійських авіаліній".

  "Нам вдалося напрацювати всеохоплюючий міжнародно-правовий механізм, здатний забезпечити притягнення до відповідальності осіб, винних у цьому злочині", – наголосив Президент України.

  Порошенко і Рютте засудили позицію Росії, яка, зловживаючи правом вето, стала на заваді процесу покарання винних у збитті літака "Малайзійських авіаліній".

  "Це вето проти правосуддя. Весь світ це побачив", – заявив Президент. Як було наголошено, таке рішення стало ще одним кроком на шляху до міжнародної ізоляції Москви.

  Нагадаємо, кілька країн вимагають від ООН створення трибуналу у справі MH17. Україна, Нідерланди, Малайзія та Велика Британія підтримали цю пропозицію. Росія, яка намагається перекласти провину за збиття літака на Україну, висловилася проти.

  Водночас американські журналісти опублікували частину доповіді нідерландських слідчих. Згідно матеріалів доповіді, MH17 був збитий терористами за підтримки Росії.

  На розгляді питання про запровадження міжнародного трибуналу стосовно MH17 Росія заблокувала це рішення.

  Попередній матеріал
  В Ірані температура повітря піднялася майже до 68 градусів за Цельсієм
  Наступний матеріал
  На Прикарпатті викрили конвертцентр на базі "турагенцій"
  Теги:
  Loading...