5.ua

Політтехнолог: Російський звіт щодо катастрофи літака MH17 зроблений для внутрішньої пропаганди РФ

На думку експерта, звіт російського концерну "Алмаз-Антей" щодо катастрофи малайзійського Boeing рейсу MH17 зроблений для внутрішньої політики РФ.

Про це політтехнолог Віктор Уколов заявив у вівторок, 13 жовтня, в ефірі "5 каналу".

"Уявіть собі, що було би, якби не існувало звіту "Алмаз-Антею". Сьогодні би вся Російська Федерація обговорювала би звіт Ради безпеки Нідерландів. І, очевидно, там чітко сказано про те, що це російського виробництва ракета "Бук" і там не сказано, що українські Збройні сили підбили. Тоді би вони коментували чужу роботу, чуже розслідування. Вони зробили інакше – вони зробили фейкове розслідування", - переконаний експерт.

На думку Уколова, російський звіт відрізняється від голландської доповіді у ключовому питанні: "Вони сказали, що ракета була випущена з території, яка контролювалася Збройними силами України. Таким чином, вони поклали на нас відповідальність. І для внутрішньої політики, для внутрішньої пропаганди Російської Федерації – це надзвичайно важливо". 

Нагадаємо, сьогодні голландські слідчі оприлюднили остаточну доповідь технічного розслідування, у якій підтвердили, що малайзійський Boеing був збитий зенітно-ракетним комплексом "Бук". 

Попередній матеріал
Тиловики Міноборони пообіцяли повністю забезпечити військових зимовим одягом
Наступний матеріал
У Львові вшанували пам'ять 92 військових, які загинули на Донбасі
Теги:
Loading...