Порошенко сподівається, що результати розслідування авіакатастрофи оприлюднять у першій половині 2015 року publicist.in.ua

П'ять країн звернулися до Радбезу ООН з проханням створити трибунал щодо збитого Boeing-777

  Країни пропонують створити трибунал для притягнення до відповідальності винних у катастрофі літака Малайзійських авіаліній над Донбасом.

  Про це йдеться у повідомленні українського представництва при ООН. Серед цих держав Україна, Австралія, Бельгія, Малайзія та Нідерланди. На думку представників цих країн, створення міжнародного кримінального трибуналу є найкращим засобом забезпечення справедливості для жертв та їхніх близьких і відповідатиме найвищим міжнародним стандартам.

  На думку багатьох експертів, літак збили з російської установки "Бук", якою керували військові Російської федерації. Раніше Нідерланди і Малайзія пропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна і тоді підтримала ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти  створення трибуналу є Росія.

  Нагадаємо, керівник міжнародної групи "Bellingcat" Еліот Хіггінс розповів про результати розслідування катастрофи рейсу MH17.

  Попередній матеріал
  Гідні представники "Правого Сектору" мають право перейти у законні військові формування - Тетерук
  Наступний матеріал
  Засідання Ради економічних та фінансових питань розпочинається у Брюсселі
  Теги:
  Loading...