5 канал

Пауер: Накладанням вето Росія намагається відкинути правосуддя

  Представник США в ООН Саманта Пауер заявила, що накладене Росією вето на резолюцію щодо створення міжнародного трибуналу у справі MH17 не стане на заваді розслідування.

  "Будь-хто з наших близьких людей міг бути на літаку. Родини 298 пасажирів з 18 країн - всі вони є нашою родиною. Сполучені штати Америки переконані, що ті, хто здійснив цей жахливий злочин - їх треба знайти та покарати. Коли Нідерланди, Австралія, Малайзія, Бельгія та Україна склали цю резолюцію, щоб ми підтримали їх намагання. Звісно, правосуддя не заповнить прогалину, залишену після загибелі людей. Але не можна відкидати правосуддя - це збільшить страждання родин, які більше за кого-небудь з нас відчули цей біль. Таким був ефект, коли сепаратисти, яких підтримує Росія, перекрили доступ до місця падіння літака", - сказала Пауер у своїй промові після голосування.

  "Через накладене вето Росія намагається відкинути правосуддя", - наголосила Пауер. "Вето не стане на заваді розслідування", - заявила представниця США, додавши, що результат голосування викликає занепокоєння та збентеження.

  Як повідомлялося раніше, на голосуванні у ході засідання Радбезу 11 членів проголосували "за", троє утрималися. Росія проголосувала "проти", заблокувавши ухвалення резолюції.

  Попередній матеріал
  Порошенко про голосування в Радбезі ООН: Результати говорять самі за себе
  Наступний матеріал
  Сергеєв: Зала Ради безпеки ООН перетворилася на залу сорому Росії
  Теги:
  Loading...