Порошенко сподівається, що результати розслідування авіакатастрофи оприлюднять у першій половині 2015 року publicist.in.ua

Нідерланди 10 серпня нададуть остаточний звіт про катастрофу Boeing-777

  Однак цей звіт не визначає винних, він визначає тільки обставини, пов’язані з авіаційною катастрофою.

  Управління безпеки Нідерландів 10 серпня надасть остаточний звіт щодо катастрофи літака Boeing-777 Malaysia airlines, яка сталася рік тому на Донбасі.

  Про це на брифінгу повідомила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, передає УНІАН. За її словами, розслідування перебуває "фактично на завершальній стадії".

  "До кінця липня Управління безпеки Нідерландів має підготувати остаточний варіант звіту, який потім буде представлений всім для ознайомлення. Україна також надає свої коментарі щодо цього звіту. Фактично робота над цим звітом вже завершується, і 10 серпня Управління безпеки Нідерландів має представити остаточний варіант звіту для ознайомлення всіх країн з тим, що пов'язано з самою катастрофою", - зазначила вона.

  При цьому Олена Зеркаль зауважила, що цей звіт "не визначає винних, він визначає тільки обставини, пов'язані з авіаційною катастрофою".

  За її словами, розслідування проводилося на підставі 13-го додатку до Чиказької конвенції про цивільну авіацію у повній відповідності до вимог цієї конвенції. "Жодних заперечень сторін щодо невідповідності розслідування вимогам конвенції не було. Заяви російських фахівців також бралися до уваги", - додала Зеркаль.

  Нагадаємо, Росія представила в Радбез ООН свій проект резолюції щодо MH-17.

  Попередній матеріал
  Нова поліція почне працювати в Дніпропетровську з листопада - Яценюк
  Наступний матеріал
  У Криму повинні відкриватися корпункти європейських ЗМІ - радник Стеця
  Теги:
  Loading...