5.ua

Не знаю, чи є дно, але російська дипломатія дуже близько до нього розташована – Пономарьов

Російське вето щодо трибуналу у справі MH17 суперечить будь-якій логіці.

Про це повідомив в ході ексклюзивного ІНТЕРВ'Ю 5.ua російський політичний діяч, підприємець, депутат Державної думи Росії 5-го і 6-го скликань, єдиний депутат російського парламенту, що відмовився голосувати за анексію Криму Ілля Пономарьов.

"Я думаю, що російська дипломатія, – не знаю, чи є дно, але воно десь там близько, – вона близько десь до нього розташована. Просто це (вето щодо трибуналу по MH17 – ред.) суперечить будь-якій логіці. Тому що якщо ми, Російська Федерація, говоримо, що ми не маємо стосунку, то чому ми повинні це блокувати? Тим паче, ті, про кого ми говоримо, що якраз мають стосунок, тобто Україна, сама готова в цьому трибуналі брати участь, і готові брати участь ті країни, які найбільш постраждали, а саме – Нідерланди, Малайзія та Австралія. Відповідно, якщо в цій ситуації і Україна теж готова, чому ми повинні цьому опиратися? Ось Китай вчинив правильно. Він утримався. Він сказав, що це не його війна. А якщо ми голосуємо проти, тобто ми вважаємо, що це наша пряма справа, ну ми таким чином даємо підставу всім думати, що ми - сторона", - каже Пономарьов.

Нагадаємо, рівно рік тому в небі над Донецькою областю збили пасажирський лайнер авіакомпанії Малайзійські авіалінії, в якому 298 людей летіли з Нідерландів до Малайзії. Україна підозрює у знищенні "Боїнга" проросійських терористів, які збили його за допомогою російської установки ЗРК "Бук".

Кілька країн вимагають від ООН створення трибуналу у справі MH17. Україна, Нідерланди, Малайзія та Велика Британія підтримали цю пропозицію. Росія, яка намагається перекласти провину за збиття літака на Україну, висловилася проти.

Водночас американські журналісти опублікували частину доповіді нідерландських слідчих. Згідно матеріалів доповіді, MH17 був збитий терористами за підтримки Росії.

На розгляді питання про запровадження міжнародного трибуналу стосовно MH17 Росія заблокувала це рішення.

Попередній матеріал
На Луганщині внаслідок обстрілу зруйновано шість житлових будинків та пошкоджено залізничну колію
Наступний матеріал
У Росії на Байкалі горить теплохід, пасажирів і команду евакуйовано
Теги:
Loading...