warspot.ru

"Ми не дозволимо Росії знущатися над нами" – прем’єр Австралії

  Росія не знущатиметься над Австралією – таку заяву зробив австралійський прем'єр Малкольм Тернбулл на засіданні парламенту в Канберрі.

  Слова голови уряду стали реакцією на звіт щодо катастрофи Boeing над Донбасом, який напередодні оприлюднив нідерландський Радбез. У звіті не назвали винних, утім зазначили, що у лайнер влучила ракета із зенітно-ракетного комплексу "Бук".

  Прем'єр-міністра Австралії обурив саботаж Росією спроби створення міжнародного трибуналу для встановлення винних у катастрофі рейсу MH17, однак він пообіцяв не зупинятись у досягненні справедливості: "Ми засуджуємо рішення Росії блокувати у Раді безпеки ООН рішення щодо створення міжнародного трибуналу щодо катастрофі Boeing над Донбасом. Попри це, спільне розслідування Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України продовжиться".

  Малкольм Тернбулл запевнив: "Ми не дозволимо Росії знущатися над нами. Австралія та всі ніші країни, що розділяють нашу скорботу, зроблять усе можливе для того, щоб знайти винних та покарати їх".

  Нагадаємо, напередодні Нідерланди підтвердили інформацію про збиття малайзійського літака ЗРК "Бук".

  Попередній матеріал
  Українська армія на 100% забезпечена зимовим одягом – Федічев
  Наступний матеріал
  Волонтер: Українська військова форма – дуже низької якості
  Теги:
  Loading...