Фото expres.ua

Кремль злякався ідеї міжнародного трибуналу для покарання винуватців збиття малайзійського Boeing

  Російське МЗС назвало ідею створення трибуналу "невчасною" та "контрпродуктивною", та зазначило, що Кремль до трибуналу ставиться "погано".

  Заступник голови МЗС Росії Геннадій Гатілов вважає невчасною ідею створення міжнародного трибуналу для проведення суду над винними в убивстві пасажирів та екіпажу малайзійського Boeing-777 на Донбасі. Він зазначив, що російська влада "погано" ставиться до цієї ідеї, передає "Апостроф"з посиланням на офіційні кремлівські ЗМІ.

  Заступник голови дипломатичного відомства РФ висловився про ідею про проект резолюції ООН щодо створення міжнародного трибуналу категорично і зовсім не дипломатично: "Ми ж знаємо, що вона невчасна і контрпродуктивна. Зараз необхідно дочекатися закінчення розслідування, а не приймати якихось поспішних резолюцій про створення трибуналів".

  Українська влада вже підтримала створення міжнародного трибуналу. Як ми повідомляли, уряд Нідерландів розпочав переговори з країнами-союзниками з метою створення міжнародного трибуналу для суду над винуватцями авіакатастрофи на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Після зіткнення із контрабандистом з Придністров'я боєць Нацгвардії отримав важку травму
  Наступний матеріал
  В одній із квартир Артемівська виявили склад вибухівки, набоїв та артилерійських снарядів
  Теги:
  Loading...