Twitter

Король Нідерландів: Для родин жертв катастрофи MH17 несправедливість - як відкрита рана

  Король Нідерландів Віллем-Александр наголошує, що родини загиблих в літаку рейсу MH17 на Донбасі очікують на притягнення винних до відповідальності.

  Як передає УНІАН, про це він сказав сьогодні, 28 вересня, у Нью-Йорку на загальнополітичній дискусії щодо світових проблем в рамках 70-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

  "Несправедливість - це як відкрита рана. Сотні сімей з десяти країн, в тому числі Малайзії, Австралії та Нідерландів, як раніше сумують щодня за близькими, коханими, яких вони втратили під час катастрофи MH17. Вони очікують результатів виконання резолюції Ради безпеки 2166", - зазначив Віллем-Александр.

  У цьому зв'язку він наголосив, що "резолюція ця недвозначна - вимагає, щоб ті, хто несе відповідальність за цей інцидент, понесли відповідальність за свої дії". "Щоб усі держави в повному обсязі співпрацювали по забезпеченню притягнення до відповідальності", - сказав король Нідерландів. Як зазначив монарх, Нідерланди будуть співпрацювати з усіма державами.

  Нагадаємо, нещодавно на Донбасі було знайдено нові рештки загиблих пасажирів малайзійського Boeing-777, який було збито 17 липня 2014 року. Знайдені поблизу села Грабове Донецької області рештки, а також особисті речі й уламки літака відправили до Нідерландів.

  Попередній матеріал
  На Храмовій Горі в Єрусалимі посилились зіткнення
  Наступний матеріал
  Порошенко зустрівся з Фішером: Демократичний світ має продовжувати тиск на Москву
  Теги:
  Loading...