fakty.ua

Клімкін: У Радбезі ООН Україна порушуватиме питання притягнення до відповідальності винних у трагедії рейсу МН17

  Україна через Радбез ООН намагатиметься запровадити правовий механізм для притягнення до відповідальності винних у катастрофі MH17 у небі над Донбасом.

  Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін одразу після того, яке стало відомо що Україна отримала статус члени Ради Безпеки ООН, повідомляє "Інтерфакс-України".

  За словами міністра, організатори вбивства 298 пасажирів лайнера Малайзійських авіаліній мають постати перед судом.

  "Звісно, Росія відчуває сум через приєднання до Ради Безпеки України, держави, яка повністю віддана принципам ООН. 177 країн, це майже увесь світ, підтримують прагнення України до Ради безпеки. Це демонструє, що маємо союзниками не просто більшість, а практично усі країни, які представлені в Організації Об'єднаних Націй, які віддані верховенству права, статуту ООН і відповідно Україні", - зазначив Клімкін.

  На запитання про те, які будуть дії України як непостійного члена РБ ООН у контексті розслідування катастрофи літака рейсу МН17, Клімкін відповів: "Звичайно, ми буде боротися в Радбезі ООН за мир і безпеку в світі, але також будуть порушені питання, які мають для України особливе значення, і трагедія літака рейсу МН17 - одна з них. Винні мають постати перед судом і повинні заплатити за це. Розслідування повинно бути неупередженим і справедливим, і ми сподіваємося, що ми зможемо реалізувати це через Радбез ООН".

  Як повідомляв 5.ua, 15 жовтня Україну обрали непостійним членом Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй на 2016-2017 роки. 

  Попередній матеріал
  Українська і бельгійська прокуратури будуть взаємодіяти в рамках підписаної угоди про співпрацю
  Наступний матеріал
  У Києві відкрили меморіальну дошку розвіднику ЗСУ Володимиру Брожку
  Теги:
  Loading...