малазійський боїнг
малазійський боїнг ru.tsn.ua

Голландські слідчі заявили про виявлення уламків російської ракети на місці падіння MH17

  Слідча група Нідерландів заявляє, що вони отримали фрагменти російської протиповітряної ракети класу "земля-повітря" на місці падіння Boeing-777 Малайзійських авіаліній під Шахтарськом.

  Як повідомляє ВВС, виявлено ракета із зенітного комплексу "Бук". Але, втім, слідчі ще мають провести певні дії, щоб перевірити, що саме ця ракета має стосунок до знищення літака.

  "Ці частини (російської ракети - Ред.) представляють особливий інтерес для розслідування кримінальної справи, оскільки вони можуть надати додаткову інформацію про те, хто був причетний до катастрофи MH17. З цієї причини об’єднана слідча група далі досліджує походження цих частин", – йдеться в заяві.

  При цьому слідчі обережно зазначили, що "у даний час не може бути зроблений висновок, що існує причинно-наслідковий зв'язок між виявленими частинами і катастрофою рейсу MH17". На даний момент слідство залучило експертів зі зброї та судово-медичних фахівців, щоб дослідити виявлені деталі, підкреслено в заяві.

  Нагадаємо, рівно рік тому в небі над Донецькою областю збили пасажирський лайнер авіакомпанії Малайзійські авіалінії, в якому 298 людей летіли з Нідерландів до Малайзії. Україна звинувачує у знищенні Boeing російських терористів, які збили лайнер за допомогою російської установки ЗРК "Бук".

  Кілька країн вимагають від ООН створення трибуналу у справі MH17. Україна, Нідерланди, Малайзія та Велика Британія підтримали цю пропозицію. Росія, яка намагається перекласти провину за збиття літака на Україну, висловилася проти.

  Водночас американські журналісти опублікували частину доповіді нідерландських слідчих. Згідно матеріалів доповіді, MH17 був збитий терористами за підтримки Росії.

  На розгляді питання про запровадження міжнародного трибуналу стосовно MH17 у Радбезі ООН Росія заблокувала це рішення.

  Попередній матеріал
  Під Волновахою мирна мешканка підірвалася на розтяжці
  Наступний матеріал
  Китай готовий інвестувати $2,5 млрд у будівництво портових елеваторів в Україні - Мінагропрод
  Теги:
  Loading...