Порошенко сподівається, що результати розслідування авіакатастрофи оприлюднять у першій половині 2015 року publicist.in.ua

Франція підтримала створення міжнародного трибуналу щодо MH-17

  Франція підтримала міжнародну ініціативу щодо створення спеціального міжнародного трибуналу для розслідування обставин катастрофи малайзійського літака рейсу MH-17 та притягнення винних до відповідальності.

  "Ми беремо активну участь у роботі, що проводиться наразі у Нью-Йорку, щоб забезпечити справедливе розслідування. У цьому контексті ми підтримуємо, в тому числі, прохання ряду країн, включаючи Нідерланди, Малайзію, щодо створення спеціального міжнародного трибуналу", - заявив офіційний представник МЗС Франції Ромен Надаль, повідомляє Укрінформ.

  За словами дипломата, Франція з перших днів вимагала проведення міжнародного розслідування з метою виявлення та притягнення винних у цій трагедії до відповідальності. "Процес триває. Важливо, що він наближається до завершення", - наголосив Надаль.

  Нагадаємо, Рада Безпеки ООН 21 липня може розглянути питання створення міжнародного трибуналу щодо покарання винних у катастрофі літака рейсу MH17. Таке рішення підтримують Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди, Україна та Велика Британія.

  Попередній матеріал
  В Україні планують перейменувати близько 900 населених пунктів
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківській області немає жодного населеного пункту з радянською назвою – історик
  Теги:
  Loading...