5.ua

Доповідь щодо МН17 повідомляє, що сталося, а винуватця визначить міжнародний трибунал – експерт

Технічна доповідь Нідерландів повідомляє, за яких обставин сталася катастрофа із малайзійським Boeing, винуватця ж трагедії визначить міжнародний трибунал.

Про це у вівторок, 13 жовтня, в ефірі "5 каналу" заявив директор центру політичного аналізу "Пента" Володимир Фесенко.

"Нам треба розуміти, що це технічна доповідь. У цьому випадку йдеться про суто технічне розслідування. Завданням даному розслідуванню на цьому етапі була відповідь на запитання: що сталося, чому сталася ця трагедія, яким чином це сталося. Відповідь на запитання, хто це зробив, – це наступне розслідування і це має вже бути функцією міжнародного трибуналу, яким чином його буде створено, у якому форматі, на якій правовій системі – це вже інше питання. Але це вже наступний крок", - пояснив експерт. 

Нагадаємо, сьогодні голландські слідчі оприлюднили остаточну доповідь технічного розслідування, у якій підтвердили, що малайзійський Boеing був збитий зенітно-ракетним комплексом "Бук". В українському МЗС, у свою чергу, вже заявили, що оскільки Радбез ООН не зміг створити міжнародний трибунал із розслідування збиття малайзійського літака через російське вето, розглядається можливість заснування "гібридного" трибуналу.

Попередній матеріал
Американські літаки зустрілися із російськими у небі над Сирією - Пентагон
Наступний матеріал
Терористам "ДНР" оголосили, що вони "нелегальні найманці" і кличуть до Сирії – там "краще воювати"
Теги:
Loading...