tsn.ua

Для розслідування катастрофи MH-17 можуть створити "гібридний трибунал"

  Також розглядається можливість проведення судового засідання в одній із країн, громадяни якої загинули в цій авіакатастрофі, відповідно до українського судочинства

  Про це повідомила на брифінгу заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, передає УНІАН.

  "У нас дійсно є план Б, який розглядається, і це створення гібридного трибуналу, такого, як був створений по прем'єру Харірі" (спеціальний трибунал, створений спільно ООН та урядом Лівану для встановлення винних у здійсненому 14 лютого 2005 року вбивстві колишнього прем'єр-міністра Лівану Рафіка Харірі), - сказала Зеркаль.

  За її словами, також розглядається можливість проведення судового засідання в одній із країн, громадяни якої загинули в цій авіакатастрофі, відповідно до українського судочинства. При цьому Зеркаль назвала цей механізм неефективним, оскільки існує проблема видачі громадян, наприклад, росіян, для притягнення їх до відповідальності у межах іншої юрисдикції.

  Як повідомляв 5.ua, Нідерланди 10 серпня нададуть остаточний звіт про катастрофу Boeing-777. Однак цей звіт не визначає винних, він визначає тільки обставини, пов'язані з авіаційною катастрофою.

  Попередній матеріал
  Шокін застосовує всі інструменти тиску на депутатів, що намагалися ініціювати його звільнення – "Центр протидії корупції"
  Наступний матеріал
  Укрбюро Інтерполу: інформація про міжнародний розшук Януковича зникла через його позов
  Теги:
  Loading...