5.ua

Для розслідування катастрофи літака MH17 можуть створити "гібридний" трибунал

  Оскільки Радбез ООН не зміг створити міжнародний трибунал із розслідування збиття малайзійського літака через російське вето, розглядається можливість заснування "гібридного" трибуналу.

  Про це сьогодні, 13 жовтня, під час брифінгу заявила заступник Міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

  "Зараз іде обговорення ще одного варіанту – такого, як створення "гібридного" трибуналу. Ви знаєте, що влітку Рада безпеки ООН не змогла прийняти рішення щодо створення повноцінного трибуналу, оскільки Росія застосувала право вето. І навряд чи, маючи навіть результати технічного розслідування і кримінального розслідування, можливо буде подолати це право вето, тому ми шукаємо інші варіанти", - зазначила вона.

  Зеркаль також сказала, що зараз продовжуються консультації з цього питання: "Наразі є декілька варіантів, але вони всі не вирішують одного питання – як притягнути Росію до відповідальності. Саме тому в рамках наших переговорів з російською стороною щодо застосування конвенції по фінансуванню тероризму ми також розглядаємо цей випадок як один з терористичних актів, який стався на території України із застосуванням зброї, що була надана з російської сторони, і таким чином цей випадок підпадає під дію конвенції про заборону фінансування тероризму". 

  Зазначимо, сьогодні нідерландські експерти оприлюднили комп’ютерну реконструкцію збиття літака MH17. 

  Попередній матеріал
  Жертвами зсуву у Пакистані стали 13 людей, з них семеро - діти
  Наступний матеріал
  У Єрусалимі терорист в’їхав у натовп, а потім добивав жертв ножем
  Теги:
  Loading...