фото mignews.com.ua

CNN розкрив зміст доповіді нідерланських слідчих: Boeing на Донбасі збила "російська ракета"

  Розслідування виявило, ким і звідки була запущена ракета, та її тип.

  Телеканал CNN розкрив частину змісту проекту доповіді Нідерландів про причини катастрофи малайзійського Boeing-777 рейсу МН-17 під Донецьком. Журналісти CNN із посиланням на джерела, знайомі зі змістом документа, запевнили: слідча комісія однозначно покладає відповідальність за авіакатастрофу на російсько-терористичні війська, які окупували частину українського Донбасу.

  У доповіді, серед іншого, зазначено: Boeing був збитий ракетою з землі, а не з літака, як стверджувала низка російських офіційних установ та ЗМІ. За даними джерел CNN, комісія встановила район, звідки була запущена ракета, і дійшла до висновку, що цю територію під час катастрофи контролювали російські терористи. Також стверджується, що автори доповіді встановили тип ракети і траєкторію її польоту. Все це міститься у кількасотсторінковому документі, який планують офіційно оприлюднити у жовтні.

  При цьому частину відповідальності за катастрофу комісія поклала на авіакомпанію Malaysian Airlines, яка не припинила польоти над зоною конфлікту в Донбасі.

  Як повідомляв 5.ua, п'ять країн вимагають у РБ ООН створити міжнародний трибунал щодо розслідування падіння Boeing-777 на Донбасі, Росія - проти. 

  Попередній матеріал
  Обвинувальний акт щодо екс-беркутівців зачитували три години
  Наступний матеріал
  Представник МО розповіла, що потрібно, щоб покращити суспільне ставлення до оборонного відомства
  Теги:
  Loading...